Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Strona Główna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla osób uzależnionych i współuzaleźnionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Azull czyli nauka latania.
Autor Wiadomość
bacha 
Basia

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Czw Kwi 18, 2019 07:56   

Azull Nie policzyłam dni do Lichenia,ale sądząc po tym jak szybko czas upływa to juz ,tuż tuz.Prawda jest iz nie moge sie doczekac.Jesli zdrowie pozwoli i nie wydarzy się jakis losowy przypadek to bede.Zamierzam spędzic tam tydzien cały,pod namiotem.Nazywam to swoim osobisytym urlopem.Mam cichą nadzieję ze uda mi sie spotkac i z toba i tradycyjnie z Guciem,marzy mi sie Halinka ,Dorcia,Małgosia i wszyscy których tu poznałam.Smutek mnie ogarnia ,kiedy uswiadomie sobie iz nie spotkam sie juz z Franiem i Mieciem :( ale cóż...życie.Tak ze Azull wyobraz sobie jak smaczna była by kawka gdybyśmy sie spotkali.Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego i trzeżwego <mp3>

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

azull 
Moderator

Wysłany: Nie Kwi 21, 2019 20:28   

No super, a czy wiesz już może w jakim terminie? Czy tak jak co roku, ostatni weekend lipca? Dziś co prawda dopiero Wielkanoc, no i żyję 24 godzinami, ale jakieś plany letnie zaczynam już z wolna snuć. Cieszyć się bardzo będę, jeśli spotkanie dojdzie do skutku. A gdzie będziesz rozbijać swój obóz mały, masz jakieś fajne miejsce? Może ja też bym się gdzieś wówczas rozbił w okolicy.

Pogody Ducha i mokrego dyngusa, Azull24

PS. Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy sięgają po gwiazdy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Wysłany: Pon Kwi 22, 2019 20:31   

Hejka :) jak zwykle w ostatni weekend lipca.Ja rozbijam sie na polu gdzie rozbijaja sie zlotowcy,znaczy nasi :) wczesniej zgłaszamy swoje udziały bo trzeba zarezerwowac miejsca namiotowe.Znaczy sie konkretnie,ile osób i jak duzy namiot i ewentualnie samochód.Wtedy jest pewne ze miejsce bedzie.Jak cos to daj znac,to ci zarezerwuje,jakos tak w maju trzeba sie zgłaszac,tam ktos z grupy pełni te funkcje.Jak dla mnie jest superancko i mi to bardzo pasuje.Tak ze jak cos to daj znać :) pozdrawiam serdecznie .

azull 
Moderator

Wysłany: Pon Kwi 29, 2019 18:44   

Super, dziękuję za informację. Będę przesyłał wieść, w miarę jak się pojawią nowe fakty. Teraz śmigam na poniedziałkowy miting. Pogody Ducha, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Czw Maj 02, 2019 08:22   

Wczoraj wybrałem się na miting w samo południe, środa godz. 12 Od jakiegoś już czasu prowadzę te mitingi. Było nas 10 osób. Zważywszy na to , iż w latach ubiegłych, czasem bywaliśmy we 2 lub 1, to jest to duży sukces. Cieszę się że w jednym pomieszczeni, jest tyle osób, które chcą trzeźwieć i dzielić się swoim doświadczeniem. Są to osoby z różnym stażem trzeźwienia. Kilku miesięcznym i kilkunastu letnim. Są osoby które po 10 lub 18 (sic) latach chodzenia na mitingi, zapiły! Schemat zawsze ten sam, co raz rzadsze uczęszczanie w mitingach, oddalanie się od Wspólnoty, zapicie, powrót do AA (szczęśliwy scenariusz) lub śmierć (scenariusz nieszczęśliwy). Dlatego JA w sobotę znowu wybiorę się na miting, a dziś nie pije przez kolejne 24H.

Pogody Ducha, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Wysłany: Nie Maj 05, 2019 22:04   

azull napisał/a:
Są osoby które po 10 lub 18 (sic) latach chodzenia na mitingi, zapiły! Schemat zawsze ten sam, co raz rzadsze uczęszczanie w mitingach, oddalanie się od Wspólnoty, zapicie, powrót do AA (szczęśliwy scenariusz) lub śmierć (scenariusz nieszczęśliwy)
Własnie o tym miedzy innymi było wczoraj na naszym mityngu.Jak wielki wpływ na zdrowienie ma regularne uczestnictwo.Ja z własnego doswiadczenia wiem jakie mam cofki :-( .Niestety uzalezniony zapija,a współuzalezniona(ny) na tez nawroty.Ja osobiscie ubolewam nad tym,ze nie moge bywac,moje "nawroty" są rzadkie,ale są,faktem jest ,ze szybko się podnosze i ide dalej,wstaje co prawda silniejsza,ale co jakis czas jednak tez upadam.Ratuje sie jak moge,w internecie,ale to nie ma porównania z realem.Ja cały czas mam nadzieje,ze to wszystko kiedys mi się unormuje i zycie pozwoli mi na regularne uczestnictwo.Pozdrowionka Azull .

Odpowiedz do tematu