Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Strona Główna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla osób uzależnionych i współuzaleźnionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja historia
Autor Wiadomość
azull 
Moderator

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 06:37   

Cytat:

Juz chyba nikt tutaj niczego nie czyta,ale nie szkodzi i tak napisze co mam napisac

Basia, pisz pisz... czasem jednak ktoś czyta :mrgreen:

Pogody Ducha Azull 24h

PS. Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy sięgają po gwiazdy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 22:20   

Basia, co tam u Ciebie, gdzie się podziewasz, co porabiasz. Skrobnij coś w wolnej chwili.

Pozdro, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Nie Sty 06, 2019 19:52   

Witajcie kochani,kurcze ja byłam w załobie ,bo próbowałam tu wchodzić ,nie mogłam ,wiec pomyślałam ze juz forum nie ma :-( .Jak bardzo sie ciesze nawet pisac nie bede,ale napisze wam ze czułam sie troche osierocona .Nieeee,nie biore was na litość ,absolutnie :-P
Tak w skrócie napisze co u mnie,bo nie mam weny twórczej.Wróciłam od dzieciaczków i czuje sie troche jak nie w tym swiecie.Wiadomo ze rostania to nie sa łatwe rzeczy.Do rzeczy wiec.Otóż u mnie jak zwykle,kontrole ,kontrole i kontrole.Lekarze czuja sie swietnie ja tez.Badania wykazuja puki co ze jest dobrze.ale kontrolowac to juz niestety musze.No i jest oki.Miałam kolejny w zyciu egzamin ,ile ich jeszcze przyjdzie mi przezyć? zycie pokarze.Dostałam propozycje pracy jako sklepowa (moze juz pisałam o tym?).Nie miałam zielonego pojecia bo wiecie,ja stara data :-P wiec wszystko pod kreska umiem liczyc,a tu trzeba było na kasie.Kody,masakra,ale dałam rade.Pracowałam w swojej starej miejscowosci ,byłam na stancji u kolezanki.Lecz na dwa domy uznałam ze bez sensu troche,ale innego wyjscia nie było.Po drugie jednak juz to srodowisko mi nie pasowało,czułam ze sciaga mnie w dół,uznałam ze ja jestem najwazniejsza,moja praca dnad soba nie moze sie zmarnować i po półroku wróciłam do swoich 4 scian.Zasiliłam grono bezrobotnych,ale uznałam ze sa rzeczy wazne i wazniejsze.Byłam tez w Licheniu....Azul dzwoniłam do ciebie,ale chyba masz juz inszy numer :-( Nie było Błękitnego również i jego rodzinki wspaniałej.Spotkałam sie z Franiem.No i własnie....Czas na łzy,cieżki znowu to roczek dla mnie,nie szczedzi mi tez bólu.Zmarł moj Miecio,pózniej F :arrow: raniu.Poczułam sie znowu jak sierota.Ciesze sie tylko ze dane mi było z Franiem wypic kawe,usciskać sie i pobajerzyc.Taki był szczesliwy jak opowiadał osobie :-( Zycie bywa czasami okrutne..Na dzisiaj skoncze.Wróce jak wróci wena,smutno mi sie zrobiło .Lecz jestem...zyje i ciesze sie ze na forum wszystko wróciło do normy.

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

bacha 
Basia

Wysłany: Nie Sty 06, 2019 19:53   

Juz jestem :)

azull 
Moderator

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 19:11   

Basia, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Super że się odezwałaś. Przestój forum był dłuższy niż to planowaliśmy, bo się kilka problemów nałożyło w tym samym czasie. Ja oczywiście numer zapewne telefonu PL mam nowy. Nawet tego już nie ogarniam. Prześlę Tobie na PW. Do Lichenia nie dotarłem w tym roku. Miałem latem operację stawu barkowego i nieco byłem mniej ruchliwy tego lata. Ale za rok... już nawet nie cały rok jak Bóg da, się spotkamy!

Pozdrawiam serdecznie Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 23:59   

Dziękuje Azull :) Tobie również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .Numery spisałam :) kontem zajme sie jutro.Mam nadzieje ze Bóg bedzie łaskawy i dane bedzie nam wypic kawusie .Juz tylko pół roku zostało.
Pozdrawiam cieplutko i dzieki ze odpisałeś :)

Halinka 
Siła spokoju.

Pomogła: 27 razy
Wysłany: Śro Sty 16, 2019 23:07   

Dobrze poczytać, że dajesz sobie radę pomimo trudności.
Masz może kontakt z Dorą ?

Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś , bo nie mogłeś.
STANISŁAW LEM

bacha 
Basia

Wysłany: Czw Sty 17, 2019 00:17   

Halinko jakoś terzba sobie radzić.Trzymam sie dzieki narzedziom które dało mi moje zaplecze ,znaczy sie w sensie wy.Z Dorcia mam kontakt telefoniczny,ale rzadko do siebie dzwonimy,nie wiem jakos tak wyszło.
:-(

Odpowiedz do tematu