Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Strona Główna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla osób uzależnionych i współuzaleźnionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja historia
Autor Wiadomość
azull 
Moderator

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 06:37   

Cytat:

Juz chyba nikt tutaj niczego nie czyta,ale nie szkodzi i tak napisze co mam napisac

Basia, pisz pisz... czasem jednak ktoś czyta :mrgreen:

Pogody Ducha Azull 24h

PS. Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy sięgają po gwiazdy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 22:20   

Basia, co tam u Ciebie, gdzie się podziewasz, co porabiasz. Skrobnij coś w wolnej chwili.

Pozdro, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Nie Sty 06, 2019 19:52   

Witajcie kochani,kurcze ja byłam w załobie ,bo próbowałam tu wchodzić ,nie mogłam ,wiec pomyślałam ze juz forum nie ma :-( .Jak bardzo sie ciesze nawet pisac nie bede,ale napisze wam ze czułam sie troche osierocona .Nieeee,nie biore was na litość ,absolutnie :-P
Tak w skrócie napisze co u mnie,bo nie mam weny twórczej.Wróciłam od dzieciaczków i czuje sie troche jak nie w tym swiecie.Wiadomo ze rostania to nie sa łatwe rzeczy.Do rzeczy wiec.Otóż u mnie jak zwykle,kontrole ,kontrole i kontrole.Lekarze czuja sie swietnie ja tez.Badania wykazuja puki co ze jest dobrze.ale kontrolowac to juz niestety musze.No i jest oki.Miałam kolejny w zyciu egzamin ,ile ich jeszcze przyjdzie mi przezyć? zycie pokarze.Dostałam propozycje pracy jako sklepowa (moze juz pisałam o tym?).Nie miałam zielonego pojecia bo wiecie,ja stara data :-P wiec wszystko pod kreska umiem liczyc,a tu trzeba było na kasie.Kody,masakra,ale dałam rade.Pracowałam w swojej starej miejscowosci ,byłam na stancji u kolezanki.Lecz na dwa domy uznałam ze bez sensu troche,ale innego wyjscia nie było.Po drugie jednak juz to srodowisko mi nie pasowało,czułam ze sciaga mnie w dół,uznałam ze ja jestem najwazniejsza,moja praca dnad soba nie moze sie zmarnować i po półroku wróciłam do swoich 4 scian.Zasiliłam grono bezrobotnych,ale uznałam ze sa rzeczy wazne i wazniejsze.Byłam tez w Licheniu....Azul dzwoniłam do ciebie,ale chyba masz juz inszy numer :-( Nie było Błękitnego również i jego rodzinki wspaniałej.Spotkałam sie z Franiem.No i własnie....Czas na łzy,cieżki znowu to roczek dla mnie,nie szczedzi mi tez bólu.Zmarł moj Miecio,pózniej F :arrow: raniu.Poczułam sie znowu jak sierota.Ciesze sie tylko ze dane mi było z Franiem wypic kawe,usciskać sie i pobajerzyc.Taki był szczesliwy jak opowiadał osobie :-( Zycie bywa czasami okrutne..Na dzisiaj skoncze.Wróce jak wróci wena,smutno mi sie zrobiło .Lecz jestem...zyje i ciesze sie ze na forum wszystko wróciło do normy.

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

bacha 
Basia

Wysłany: Nie Sty 06, 2019 19:53   

Juz jestem :)

azull 
Moderator

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 19:11   

Basia, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Super że się odezwałaś. Przestój forum był dłuższy niż to planowaliśmy, bo się kilka problemów nałożyło w tym samym czasie. Ja oczywiście numer zapewne telefonu PL mam nowy. Nawet tego już nie ogarniam. Prześlę Tobie na PW. Do Lichenia nie dotarłem w tym roku. Miałem latem operację stawu barkowego i nieco byłem mniej ruchliwy tego lata. Ale za rok... już nawet nie cały rok jak Bóg da, się spotkamy!

Pozdrawiam serdecznie Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Wysłany: Wto Sty 08, 2019 23:59   

Dziękuje Azull :) Tobie również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .Numery spisałam :) kontem zajme sie jutro.Mam nadzieje ze Bóg bedzie łaskawy i dane bedzie nam wypic kawusie .Juz tylko pół roku zostało.
Pozdrawiam cieplutko i dzieki ze odpisałeś :)

Halinka 
Siła spokoju.

Pomogła: 27 razy
Wysłany: Śro Sty 16, 2019 23:07   

Dobrze poczytać, że dajesz sobie radę pomimo trudności.
Masz może kontakt z Dorą ?

Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś , bo nie mogłeś.
STANISŁAW LEM

bacha 
Basia

Wysłany: Czw Sty 17, 2019 00:17   

Halinko jakoś terzba sobie radzić.Trzymam sie dzieki narzedziom które dało mi moje zaplecze ,znaczy sie w sensie wy.Z Dorcia mam kontakt telefoniczny,ale rzadko do siebie dzwonimy,nie wiem jakos tak wyszło.
:-(

bacha 
Basia

Wysłany: Sob Maj 04, 2019 08:20   

Hejka radosc mnie od rana roznosi bo jade do Gietrzwałdu.Łaaaał maraton mityngów.Jestem przeszczesliwa.Miłego dnia wsiem życze .

azull 
Moderator

Wysłany: Nie Maj 05, 2019 15:04   

Basia, super wiadomość! Po powrocie zdaj koniecznie relację! Ja dziś nie piję. Pogody Ducha Azull :-)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Wysłany: Nie Maj 05, 2019 21:52   

No co tu pisac,brak słów ;-) tego nie da sie ubrac w słowa.Kiedys jezdziłam tam co roku i co roku bardzo się wzruszałam.Teraz od kilku lat,kiedy jestem uziemiona ,tu gdzie jestem to wydarzenie miało ogromny wydzwięk dla mnie.Nie wszędzie mogłam być,w sensie nie na wszystkich mityngach,bardzo chciałam isc na mityng DDA.jakas wewnetrzna siła mnie tam pcha,miałam mozliwosc w Czestochowie kilka lat temu isć,weszłam,posłuchałam i po prostu nie dałam rady sie z tym zmierzyć.Teraz mi sie nie udało,choc czuje gotowość.Mam nadzieje ,ze w Licheniu bedzie ku temu mozliwosc i z niej skorzystam.Wczorajsza droga krzyzowa była dla mnie czymś w rodzaju powrotu do przeszłosci,ale juz bezbolesnej,Oddałam sie tam rozwazaniom takim Ja-Siła Wyższa.Słuchając prósb,widząc łzy wciąż cierpiących jeszcze i tych wdzięcznych juz ,tez oczywiscie popłynęły łzy,ale juz nie łzy bólu,lecz łzy wzruszenia.Widok ogromu ludzi ,którzy walcza o siebie i swoje życie,z rodzinami jest dla mnie bardzo wzruszający,taką nadzieja ogromna napawa.Potem mityng,tez piekne przezycie oczywiscie,współuzależnieni z róznych stron kraju,uzaleznieni z róznych stron kraju i ta harmonia to jest cos niesamowitego.Ja chłone kazde słowo,tak jak bym chciała nadrobić czasy kiedy nie moge być na mityngach,wracałam do domu jak na skrzydłach,na których bede sie unosic w czasie kiedy bede miała chudy okres mityngowy.Teraz dopiero Lichen zapewne :( i to jest smutne,ale jakos trzeba sobie radzić,dam rade i ja.Pozdrowionka ;-)

Odpowiedz do tematu