Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Strona Główna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla osób uzależnionych i współuzaleźnionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Azull czyli nauka latania.
Autor Wiadomość
bodziu 
Bloger

Wysłany: Wto Maj 02, 2017 13:36   

azull napisał/a:
W wieku 72 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł profesor Wiktor Osiatyński, prawnik, pisarz, publicysta, wykładowca akademicki, działacz społeczny.

[']['][']

... chciało by się powiedzieć ze taka kolej rzeczy... przykre... zwłaszcza gdy wiem ze to człowiek który miał wpływ na moje życie... pomimo ze nigdy się nie znaliśmy.

azull 
Moderator

Wysłany: Śro Maj 10, 2017 03:29   

A ja nadal dziś nie piję i wybieram się na miting w samo południe )

Pogody Ducha, Azull

PS. Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy sięgają po gwiazdy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Pią Maj 12, 2017 22:38   

I tak trzymaj Azull ;-) pozdrawiam cieplutko.

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

azull 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 15, 2017 08:56   

No i znowu to samo! Nie piję! Przynajmniej taki mam plan na dziś. Za oknem słonko, więc i na świat łagodniej patrzę. W sobotę byłem na mitingu o 22. Od pewnego czasu, zaczęła przychodzić tam osoba, której zachowanie i wygłaszane tezy są dla mnie lekko irytujące. Modlitwa o Pogodę Ducha, nabiera aktualnie konkretnego wymiaru.

Pozdrawiam Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Śro Sie 02, 2017 16:48   

Wróciłem dziś do domu, po dwumiesięcznej nieobecności. Tata mój umarł na początku czerwca. Jego śmierć odmieniła wiele moich wakacyjnych planów. Ale ten najważniejszy, wyjazdu do Lichenia, udało się zrealizować. Pozdrawiam wszystkich tam spotkanych i tych których nie zdołałem spotkać i do zobaczenia za rok. Ale to dopiero za rok, a dziś... dziś zaś nie piję. )

Pogody Ducha Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bacha 
Basia

Pomogła: 13 razy
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 20:20   

azull napisał/a:
Jego śmierć odmieniła wiele moich wakacyjnych planów. Ale ten najważniejszy, wyjazdu do Lichenia, udało się zrealizować.
Azull śmierć bliskiej osoby zazwyczaj obala nasze plany :( wyrazy współczucia :( Super ze byłes w Licheniu,ale juz nie super ze nie było dane nam sie spotkac,no cóz,moze nastepnym razem ;-) sie uda .Pozdrawiam cieplutko i trzymaj sie ,zyczę Pogody Ducha.

http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

azull 
Moderator

Wysłany: Wto Lis 27, 2018 11:04   

Nareszcie! Jest działa!
Po kilku miesiącach przerwy, można znowu pisać! Dziękuje wszystkim zaangażowanym w przywrócenie forum do normalności! Więcej napiszę niebawem w wątku Pt. jak to jest zrobione.
A teraz, co u mnie… nadal nie piję i nie zamierzam przez kolejne 24 godziny! Na mitingi chodzę regularnie, przeważnie 3 razy w tygodniu. Dawno tylko nie byłem na polskojęzycznej grupie w Kopenhadze, ale obiecuję sobie, że wybiorę się tam, w sobotnie popołudnie, jeszcze przed świętami. Powoli szykuję się do swojej 9 rocznicy trzeźwości… ale o tym jeszcze za wcześnie abym pisać..
Chleb piekę po staropolsku, z mąki żytniej i orkiszowej na zakwasie, bez użycia drożdży. Wspominam, o tym mimowolnie, bo właśnie jestem w trakcie i co jakiś czas doglądać muszę ciasta…
Cieszę się, ze forum wróciło na swoje miejsce, bo w jakimś stopniu, pisanie tu jest moim niesieniem posłania. Aczkolwiek z perspektywy lat, mogę napisać nowoprzybyłej tu osobie, w sposób dość krótki, moją receptę. Nie pij, idź na miting, rozpocznij pracę z programem, znajdź sponsora, znajź swojego Boga… trzeźwiej… tylko tyle, a może aż tyle. W moim przypadku to zadziałało. Jestem z tego powodu bardzo wdzięczny i szanuję bardzo ten swój stan.
Przeczytałem kilka swoich postów sprzed kilku lat… jakbym nie ja to pisał. Szkoda, że nie zachowały się te zupełnie pierwsze z innego sąsiedniego forum, które niestety już nie istnieje. Piszę te słowa z żalem, aczkolwiek mając w pamięci, że nie zawsze było mi po drodze z administracją tamtego… ale cóż było minęło… najważniejsze że dziś nie piję… Jutro miting, a może nawet i dwa.

Pogody Ducha, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Śro Lis 28, 2018 23:15   

Plan zrealizowany! Dwa mitingi w dniu dzisiejszym. W moim wcześniejszym życiu nie do pomyślenia, zupełnie. Pamiętam jaki byłem oburzony jeszcze kilka lat temu, kiedy mój nieżyjący już Sponsor, zaproponował, abym uczęszczał przynajmniej na trzy mitingi w tygodniu. Ile było , och i ach, jaki ja jestem zajęty, ile mam obowiązków, dziecko wykąpać, poczytać dobranockę... Ileż to razy na pytanie zadawane na tym też tu forum, czy byłeś to dziś Azullu na mitingu, miałem gotową odpowiedź: dziś jeszcze nie... ale w następnym tygodniu to już tak... No proszę a tu jaka zmiana.. ledwo wyszedłem z dzisiejszego mitingu, już myślami jestem na tym w sobotę... ale to dopiero w sobotę.... a dziś, dziś nie pije.

Pogody Ducha, Azull 24

( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Nie Gru 02, 2018 18:54   

Nie byłem wczoraj na tradycyjnym mitingu. Miałem pracujący weekend. Na domiar złego, dopadło mnie bardzo brzydkie przeziębienie. Odpoczywam przy herbatce z sokiem malinowym i cytrynką. Mam nadzieję jutro stanąć na nogi, ale to dopiero jutro, no a dziś... dziś nie pije!

Pogody Ducha, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Halinka 
Siła spokoju.

Pomogła: 27 razy
Wysłany: Czw Gru 06, 2018 13:25   

Przeziębienie przeszło?

Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś , bo nie mogłeś.
STANIS?AW LEM

azull 
Moderator

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 22:17   

Halinka, tak jest zdecydowanie lepiej. W weekend było koszmarnie, na dodatek musiałem jechać do roboty, padał deszcz całą niedzielę jakby tego wszystkiego było mało. Wczoraj nawet pojechałem na dwa mitingi , o 12 w południe i o 20 wieczorem. Ten o 20 to jest to miejsce, gdzie odbyłem mój pierwszy miting tu w Dani, więc podchodzę nieco sentymentalnie. Na ten o 12 zacząłem uczęszczać kilka lat temu, kiedy byłem sam z dziećmi i wieczorami nie chciałem zostawiać ich samych w domu. Kobita była na półrocznym kontrakcie na statku i musiałem sobie w ten sposób radzić. To jest mała grupa i dlatego staram się tam uczęszczać, jak tylko mogę, aby podtrzymać jej istnienie. Różnie bywa, ale ostatnio jest w miarę stabilnie tzn 6 osób. W sobotę pojadę na moją trzecią grupę o 21, a w poniedziałek mam grupę o 19,30... więc generalnie 3-4 mitingi tygodniowo. A jeszcze kilka lat temu, pamiętam, że pragnąłem zrzucić mojego sponsora ze schodów, kiedy mi powiedział, że jeden meeting w tygodniu to za mało! Taka prawda.. ale to dawno było, a dziś myślę że miał rację no i dziś nadal nie pije :-)

Pogody Ducha, Azull

( ͡° ͜ʖ ͡°)

azull 
Moderator

Wysłany: Wczoraj 23:16   

Dziś nadal nie pije, jutro wybieram się na miting o 12 i o 20... to taki moje nowe uzależnienie..

Pogody Ducha, Azull24

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz do tematu