Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Strona Główna Witaj na stronach niepije.net
Forum wsparcia, dla osób uzależnionych i współuzaleźnionych od alkoholu.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Franiu
Śro Wrz 08, 2010 15:23
CODZIENNE REFLEKSJE AA NA KAŻDY DZIEŃ W ROKU
Autor Wiadomość
Franiu 
Moderator

Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 20:17   

24 - Kwietnia

"NAUCZ SIĘ KOCHAĆ SIEBIE"

Alkoholizm był samotną walką,nawet jeśli nas otaczali kochający nas ludzie..... usiłowaliśmy znaleźć poczucie bezpieczeństwa uczuciowego w dominacji nad innymi lub w zależności od nich....bezskutecznie próbowaliśmy znaleźć zaczepienie w jakiejś niezdrowej formie dominacji lub zależności.

Jak to widzi Bill, str. 252

Sporządzając inwenturę,odkryłem,że moje relacje z większością ludzi z mego życia są chore - na przykład, z przyjaciółmi lub rodziną.Zawsze czułem się wyobcowany i osamotniony. Piłem po to,by zagłuszyć w sobie ból emocjonalny.
Dzięki zachowywaniu trzeźwości, posiadaniu dobrego sponsora i pracy nad Dwunastoma Krokami udało mi się zbudować zdrowe poczucie własnej wartości. Najpierw kroki nauczyły mnie,jak być swoim najlepszym przyjacielem, a później, gdy udało mi się pokochać siebie, stałem się zdolny do wychodzenia na przeciw innym ludziom i kochania ich.

Franiu 
Moderator

Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:32   

Rozpędziłem się z refleksjami tak że zapomniałem że powielam je już od stycznia, więc na tym zakończę pisanie refleksji, 1 strona jest od stycznia 2010 r,
pozdrawiam świątecznie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi